Image

Neviditelná rovnátka

Neviditelná rovnátka jsou skvělým estetickým řešením pro narovnání vašich zubů. Tajemstvím neviditelných rovnátek je v jejich neviditelném umístění. Nikdo si jich tedy během ortodontické léčby ani nemusí všimnout. Léčba křivých zubů je vhodná pro dospělé. Skvělá volba pro lidi, kteří si chtějí něco speciálního a nebojí se disciplíny.

Léčba se řídí dle závažnosti ortodontické vady. Ty nejlehčí lze vyléčit již za 6 měsíců doby léčby. To znamená, že po tuto dobu jsou rovnátka v ústech.

Často se nás ptáte, za jak dlouho vám rovnátka nasadíme. Většinou je to od 2 až 4 týdnů od první návštěvy. Nejprve naplánujeme léčbu na základě pečlivého vyšetření. Přesné otisky všech zubů se odesílají do naší laboratoře, kde neviditelná rovnátka vyrobíme přesně na míru vašeho chrupu.

Na začátku léčby neviditelnými rovnátky je částečně ovlivněna funkce mluvit. To je ale u všech typů ortodontických aparátů. Potíže však zmizí obvykle během jednoho až dvou týdnů.

U neviditelných rovnátek je nutná ústní hygiena jako základ předpokladu úspěšné léčby. Při špatné hygieně dochází ke vzniku povlaku na zubech nebo například k rozvoji zánětu dásní, který brání pohybu zubů. Je také nutné častěji docházet na dentální hygienu.

Naše kontakty

Smile Centrum Vysočany

Smile Centrum Vysočany

Jandova 598/1, 190 00 - PRAHA 9

KDY K NÁM?
V době:
Po: 7.00 - 19.00
Út: 7.00 - 19.00
St: 7.00 - 19.00
Čt: 7.00 - 19.00
Pá: 7.00 - 16.00
So: Dle domluvy
Ne: ZAVŘENO